Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/web789/html/skygames/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2364

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/web789/html/skygames/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2368

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/web789/html/skygames/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3169

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/web789/html/skygames/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php:2364) in /var/www/web789/html/skygames/wp-includes/feed-rss2.php on line 8
skygames https://skygames.info Kolejna witryna oparta na WordPressie Sat, 17 Feb 2018 23:10:13 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.6.23 Turniej FIFA 18 https://skygames.info/2017/07/13/przykladowa-aktualnosc-4/ Thu, 13 Jul 2017 15:53:00 +0000 http://skygames.info/?p=5265

Otwieramy Ligę SkyGames FIFA 18 !!!

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów, które kończymy 15 listopada.

Po zamknięciu listy zawodników odbędzie się losowanie, po którym utworzymy grupy oraz harmonogram rozgrywek.

Rozgrywki odbędą się w dniach 15.11- 15.12.2017 w strefie SkyGames w Galerii Gwarna, na konsolach PlayStation 4 i ekranie 180 cali, w grupach każdy z każdym.

Na koniec sezonu ligowego odbędą się zamknięte turnieje ligowe. Punkty z tych turniejów będą wliczane do ogólnego rankingu sezonowego. Do turnieju przechodzi 16 osób.

Turniej odbędzie się 17.12.2017 w systemie drabinki; Wygrywasz-zostajesz w grze.

Koszt zapisu do ligi 40 zł.

Koszt zapisu do ligi upoważnia do wzięcia udziału w turnieju 17.12.2017 oraz do darmowego rozgrywania meczy ligowych w Galerii Gwarna w strefie SkyGames.

Zapraszamy i zachęcamy zawodników do treningów przed turniejowych oraz indywidualnego umawiania się na mecze nas w SkyGames.

Zapraszamy wszystkich chętnych
Nowa fifa. Nowy sezon. Nowe miejsce..

SkyGames

REGULAMIN SKY GAMES LIGA 2017
A. Informacje Ogólne
1. Sezon ligowy rozpoczyna się z dniem 15.10.20117 i trwa przez następne 5 kolejek.
2. Wpisowe do ligi jest wpłacane jednorazowo i wynosi 40zł.
3. Mecze ligowe muszą być rozgrywane wyłącznie w strefie SkyGames ( lub przez internet natomiast oboje graczy powiadamia SkyGames o wyniku). Bez dodatkowych opłat.
4. Tabela i punktacja ligowa będzie prowadzona online, poprzez serwis https://tournament.tools/league/504#/index
5. Na koniec sezonu ligowego odbędą się zamknięte turnieje ligowe.Punkty z tych turniejów będą wliczane do ogólnego rankingu sezonowego. O rozstawieniu zawodników decyduje ranking ligowy.
6. Osobą prowadzącą i zarządzającą ligą jest Rafał Orzechowski
nr. tel: 666012344
email: skygameslegnica@gmail.com
B. Struktura Rozgrywek
1. Rozgrywki w ramach kolejki będą odbywały się w grupach 6-osobowych (ze względu na okoliczności może nastąpić odstępstwo od tej zasady)
2. Zawodnicy, w ramach kolejki mają 5 tygodni aby rozegrać wszystkie mecze w grupie, sami umawiają się na dogodny termin rozegrania meczu.
3. Zawodnik powinien dokonać wszelkich starań, aby rozegrać mecz ligowy z osobą próbującą się z nim umówić na mecz. W przypadku wielokrotnej nieuzasadnionej odmowy organizator może wpisać walkower. Walkower zostanie uwzględniony po uprzednim uzgodnieniu go przez zainteresowane strony.
4. Wynik każdego meczu należy podać w recepcji od razu po jego zakończeniu. Wynik powinno podać oboje graczy.
5. Jeśli zawodnik nie rozegra w danej kolejce żadnego meczu (bez podania przyczyny: choroba, kontuzja) zostanie usunięty z ligi.
6. W razie kontuzji, choroby zawodnik zobowiązany jest jak najszybciej powiadomić o tym fakcie organizatora. Jeśli będzie taka możliwość zawodnik ten może powrócić do tej samej grupy po kontuzji.
7. Z końcem/początkiem kolejki, dwóch pierwszych zawodników awansuje do grupy wyższej. Środkowa dwójka pozostaje w grupie, a dwójka ostatnia spada o grupę niżej. Aby w każdej grupie zapewnić sześciu graczy organizator może odejść od tej zasady.
8. Po każdej kolejce, do rankingu sezonowego będą dodawane punkty za zdobyte w danej kolejce miejsca.
9. Gracze zgłoszeni do ligi podczas trwania kolejki zostaną dopisani do grupy ostatniej. W uzasadnionych przypadkach organizator może zdecydować inaczej i rozstawić graczy wyżej.
10. Punktacja: 3pkt wygrana, 1pkt – remis. W tabeli liczą także :
GS – Gole Stracone
GZ – Gole zdobyte
M – Mecze
RG – Różnica Goli
ŚG – Średnia goli
11. Na koniec kolejki przyznawane będą dodatkowe punkty w zależności od miejsc zajmowanych w lidze.

C. Struktura Nagród
1. Za każdy rozegrany mecz ligowy, do puli nagród na koniec ligi, przeznaczamy 5zł. Na koniec sezonu nagroda ta jest rozdzielana pomiędzy trzech najlepszych zawodników (pod względem rankingu sezonowego) w proporcji:
1 miejsce – 50% puli
2 miejsce – 30% puli
3 miejsce – 20% puli
Aby być upoważnionym do nagrody głównej, należy w każdej kolejce rozegrać przynajmniej 4 mecze. W wyjątkowych sytuacjach (choroba, kontuzja) organizator może odstąpić od tej reguły.
2. Po każdej kolejce przewidziana jest nagroda dla osoby zajmującej pierwsze miejsce w danej grupie.
3. Do otrzymania nagród w danej kolejce upoważnia rozegranie przynajmniej 4 meczy.
4. Na koniec kolejki, wśród wszystkich uczestników będą losowane nagrody: koszulki ligowe, vouchery.

Sytuacje nie ujęte w regulaminie rozpatrywane są indywidualnie

]]>
Urodziny w Skygames https://skygames.info/2017/07/13/przykladowa-aktualnosc-3/ Thu, 13 Jul 2017 15:52:47 +0000 http://skygames.info/?p=5263

Urodziny w SkyGames

 

 

         Bogaty repertuar zabaw, gier, i animacyjnych atrakcji zapewnia długą i niepowtarzalną zabawę. Każdy animator poprowadzi imprezę dla najmłodszych według wcześniej przygotowanego i ustalonego z organizatorami harmonogramu. Animatorzy dla dzieci organizują zabawy w całej strefie SkyGames. Malowanie buziek, skręcanie balonów, rywalizacje, zabawy z chustą animacyjną itp.

          Dzieci mają do dyspozycji osobne pomieszczenie, ich zabawie towarzyszy muzyka dla dzieci, a animatorzy dla lepszej słyszalności używają mikrofonów. W trakcie imprezy animatorzy dla dzieci ogłaszają rozmaite konkursy, począwszy od plastycznych, przez zręcznościowe, po taneczne. Za wszystkie konkurencje animatorzy rozdają drobne nagrody.

         Strefa SkyGames w swojej ofercie proponuję grę na wielu stanowiskach dla wielu osób. W skład atrakcji strefy wchodzą m.in.: tory do gry w kręgle, stoły bilardowe, cymbergaj, laser shot(strzelanie do celów), symulator wyścigów samochodowych, symulator piłki nożnej, stanowisko z wirtualną rzeczywistością wyposażoną w sprzęt HTC Vive oraz Oculus.

]]>
Wygraj Piwo !!! https://skygames.info/2017/07/13/przykladowa-aktualnosc-2/ Thu, 13 Jul 2017 15:52:31 +0000 http://skygames.info/?p=5261

Pobij Rekord F1

Uwaga! Dla prawdziwych fanów czterech kółek przygotowaliśmy coś specjalnego! Chyba każdy się zgodzi, że darmowe piwo jest smaczne ale wygrane smakuje jeszcze lepiej!
W naszej strefie czeka na was małe wyzwanie. Kto pobije rekord toru wygrywa.. PIWKO!
Zapraszamy wszystkich serdecznie

]]>
Wirtualna Rzeczywistość https://skygames.info/2017/07/13/przykladowa-aktualnosc/ Thu, 13 Jul 2017 15:52:05 +0000 http://skygames.info/?p=5258

VR

Już jest VR w naszej strefie. Tylko u nas poczujesz, jak dzięki zaawansowanej technologii rodem z filmów i książek science-fiction, przenika Cię WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ. Za pomocą najnowocześniejszego i najlepszego sprzętu VR dostępnego obecnie na rynku przeniesiemy Cię w miejsce, w którym wszystko jest możliwe. Wystarczy chwila by znaleźć się w głębinach oceanu, na orbicie Ziemi lub we wnętrzu ludzkiego umysłu. W naszym salonie każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie i doświadczy niezapomnianych wrażeń. Na naszych gości czekają dwa specjalnie przygotowane stanowiska VR wyposażone w zestawy HTC VIVE i jedno stanowisko OCULUS RIFT.

Mamy różne gry i prezentacje min.:

The Brookheaven Experiment

Robo Recall

The Lab

SpiderMan

Rollercoastery

Podwodny Świat

Organizujemy również pokazy wirtualnej rzeczywistości na konferencjach, targach, imprezach firmowych, plenerowych i prywatnych. Gwarantujemy świetną zabawę, niezwykłe doznania i fachową obsługę.

Odwiedźcie nas i sprawdźcie aktualne promocje.

]]>